46. kiparska kolonija Ernestinovo - umjetnost i zabava (03.-10.08.)

PROGRAM 46. KIPARSKE KOLONIJE ERNESTINOVO 03. - 10.08.2019.
9.00-18.00 h Park skulptura, LU Petar Smajić- rad kipara i slikara, MAU i OŠ Ernestinovo- dječja umjetnička akademija

03.08.2019. - SUBOTA
16.00h NATJECANJE U KUHANJU ČOBANCA - Park skulptura Ernestinovo, Prijave: Marin Juginović   099/ 741 69 03
16.00h MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR BORISLAV GVERIERI, Nogometno igralište NK „SLOGA“ ERNESTINOVO, Prva utakmica
18.00h MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR BORISLAV GVERIERI, Nogometno igralište NK „SLOGA“ ERNESTINOVO, Druga utakmica
20.00h Humanitarna prodaja domaćih kolača- Park skulptura
20.30h Svečano otvorenje 46. Kiparske kolonije Ernestinovo 2019.
21.00h KONCERT CECILIJA i TS Žitna polja
 
04.08.2019. - NEDJELJA   
16.00h MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR BORISLAV GVERIERI, Nogometno igralište NK „SLOGA“ ERNESTINOVO, Utakmica za 3. mjesto
18.00h MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR BORISLAV GVERIERI, Nogometno igralište NK „SLOGA“ ERNESTINOVO, Utakmica za 1. mjesto
18.00h Bubble football utakmica -f @agogacentar
21.00h KONCERT BAND AVANGARD

05.08.2019. - PONEDJELJAK
10.00-12.00h 10. Memorijalni turnir „Tomislav Bačić“
16.00h Svatovske zaprege i revijalna vožnja – prostor KK Slavonija i Baranja Ernestinovo
21.00h KONCERT TS SEDAM OSMINA

06.08.2019. - UTORAK
20.30h KUD „PETEFI ŠANDOR“ LASLOVO
21.00h KONCERT TS ČUVARI NOĆI

07.08.2019. - SRIJEDA
17.00-20.00h DJEČJI DAN-Park skulptura Ernestinovo
18.00-21.00 besplatni zabavni park za djecu (zračni jastuk) i jahanje ponija
21.00h KINO NA OTVORENOM- crtić za djecu

08.08.2019. - ČETVRTAK
21.00h KONCERT TS SALAŠ

09.08.2019. - PETAK
18.00h 3. ERNESTINOVAČKA FIŠIJADA – Prostor DVD-a Ernestinovo, Prijave Hrvoje Crnić 091/270 02 66
18.00h Bubble football utakmica -f @agogacentar
21.00h Grupa SILVER BAND

10.08.2019. - SUBOTA
21.00h KONCERT GRUPA VIGOR, u slučaju kiše program će se održati ispod šatora u parku
ULAZ SLOBODAN

KIPARI
1.    Mato Tijardović, Osijek
2.    Siniša Tešankić, Ernestinovo
3.    Vlado Hržica, Antunovac
4.    Zvonimir Dangubić, Hlebine
5.    Dražen Kuharović, Koprivnica
6.    Ivo Forjan, Bilje
7.    Attila Fűlőp, Bačko Gradište, Srbija
8.    Luka Tolić, Ernestinovo
9.    Ivica Tolić, Ernestinovo
10.    Nedo Malenica, Osijek

SLIKARI
1.    Ivo Kolar, Križevci
2.    Rozvelt Kapović, Osijek
3.    Josip Karežić, Osijek
4.    Ante Vukić, Split
5.    Julija Stapić Katić, Split
6.    Cvjetana Bazina Periša, Split,
7.    Dragica Glavica, Ernestinovo
8.    Saša Matković, Laslovo
9.    Katica Velky, Osijek
10.  Božana Gernhardt, Sarvaš

Dodatne informacije: